Haber

Bursa Topuklu Efe’yi bekliyor

BURSA (İGFA) – 14 Mayıs’tan önce düzenlenecek büyük mitingin hazırlıklarını tamamladıklarını vurgulayan UYGÜN Partisi İl Başkanı Dr. tüm meslektaşlarımız. Bursa’ya yakışır; Partimiz, Genel Başkanımız Meral Akşener ve ona eşlik edecek olan Başkan Yardımcısı Adayımız Sn. Mansur Yavaş’ı gururlandıran bir miting düzenlemek için her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmeyiz” dedi.


Türkiye’nin tam anlamıyla bir yol ayrımında olduğunun altını çizen İl Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu, şunları söyledi:
“3 Mayıs’ta Kent Meydanı’nda Orgeneralimiz Balkan, Sayın Meral Akşener ile Ankara Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı Adayı Sayın Mansur Yavaş’ı Bursalı hemşehrilerimiz ile buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Üzerimize düşen tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getirmeye ve en ince ayrıntısına kadar planlamaya çalışırız.
ÂLÂ Partisi’nin Türk siyasi hayatına katılımına öncülük eden Bursa’nın Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e yeniden sahip çıkacak ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, Başkan Yardımcısı Adayı Sayın Mansur Yavaş’a da sahip çıkacağına canı gönülden inanıyoruz.
Seçim süreci ilerlerken ve 14 Mayıs yaklaşırken sinerjimizin arttığını ve Partimizin eski heyecan ve coşkusuna kavuştuğunu görmek gerçekten sevindirici.
Final etabına neredeyse tüm hızıyla girmeye ve tüm tahminleri şaşırtan sürpriz bir sonuca imza atmaya hazırız.
Tüm gücümüzü seferber ettiğimiz Kent Meydanı’ndaki mitingimize tüm Bursalıları bekliyoruz.”
UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in saat 14.00’te Kent Meydanı’nda yapılacak miting için Yenişehir Havalimanı üzerinden Bursa’ya geleceği ve öğle saatlerinde Kestel girişinde partililer tarafından karşılanacağı öğrenildi.

sogutlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu