Ekonomi

Garanti BBVA’dan emeklilere ve yeni emeklilere “Hoş geldin Paketi”

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyanlar 7.500 TL’ye varan nakit promosyondan, kredi kartlarıyla 500 TL’lik harcamaya 1000 TL’lik bonustan yararlanabiliyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre Garanti BBVA, 3 bin 500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 4 bin 500 TL, 3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5 bin 250 TL teklif ediyor. , 7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında. Emekli maaşı alanlara 6 bin 750 TL, 10 bin TL ve üzeri maaş alanlara 7 bin 500 TL nakit promosyon avantajı sunuyor.

EYT ve prim borcu olanlar avantajlı faiz oranları ile EYT kredisi kullanarak emekli olabilirler. Ayrıca emekli maaşı taşıma, yeni müşteri olma gibi işlemler de şubeye gitmeden Garanti BBVA Cep’ten yapılabilmektedir.

SSK veya BAĞ-KUR’dan emekli olacaklar e-Devlet üzerinden ulaşabilecekleri “Tahsis Talep ve Beyan Taahhütnamesi” belgesinde Garanti BBVA’yı, Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise emeklilik dilekçeleri.

Maaşını Garanti BBVA’ya taşımak isteyen emekliler, işlemlerini Garanti BBVA Taşınabilir veya e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirler.

Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan emekliler, hafta içi saat 16.00’a kadar internet ve mobil şubelerden yapacakları para transferleri ve yapacakları EFT işlemleri için ödeme yapmıyor. Ayrıntılı bilgi Garanti BBVA şubelerinden ve “www.garantibbva.com.tr” adresinden alınabilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvuruları 31 Mart Cuma günü sona erecektir. ???????

cayelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu