Haber

İYİ Parti Kayseri 3. Olağan İl Kongresi Yapıldı

İYİ Parti Kayseri 3. Olağan İl Kongresi gerçekleştirildi.

Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen kongreye YETERLİ Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, DÜZGÜN Partisi Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve partililer katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Divanı’nın kurulmasıyla başlayan kongrede veda konuşması yapan eski il başkanı Sebati Ataman, yeni dönemde il başkanlığına aday olmadığını, kendisini temsil etmeye çalıştığını belirtti. görevde olduğu sürece en iyi şekilde parti.

Yüksel, DÜZGÜN Parti hareketinin bir yiğitlik hareketi olduğunu ve kurulduğu günden bu yana yoluna devam ettiğini söyledi.

Kayseri teşkilatının çok yetkin bir kadro ile yola çıktığını ve yaklaşan seçim sürecinde başarılı sonuçlar alacağına inandığını kaydeden Yüksel, “2023’ün ilk günlerini yaşıyoruz. Önümüzde bir seçim var. er ya da geç o alametlerde hayır bayrağını dalgalandırın.Ülkeyi adaletle yöneteceğiz.Adaylarımıza kongremizde başarılar dileriz.İnşallah bize yakışır bir kongre olur.” dedim.

Mehmet Anadut ve Tansu Şener’in il başkanlığı için yarıştığı seçimde Şener, 593 delegenin 359’unun oyunu alarak il başkanı oldu.

Mehmet Anadut 227 oy aldı ve 7 oy geçersiz sayıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu