Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran yayınladığı mesajla tüm annelerin günlerini kutladı.

Hayatının başlangıcından sonuna kadar sevgi, özveri ve azim anlamına gelen tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Önder Savran, anneliğin dünyadaki hiçbir şeyle ölçülemeyen en büyük duygulardan biri olduğunu vurguladı.

Koşulsuz sevgi, şefkat ve hoşgörüleriyle doğumdan ölüme her zaman yanımızda olan annelerin, fedakarlıkları ve emekleriyle bugünlere gelmemiz için en büyük emekçi olduklarını vurgulayan Savran, “Annelik en değerli meslektir. iş ya da emeklilik beklemeden yapılan dünyada.” söz konusu.

Savran yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

“Karşılıksız emeğin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimiz, bizleri millet yapan bedellerin yaşatılmasında ve yaşatılmasında en çok paya sahip olan aile ve toplum hayatının direğidir. Dünyaya gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren ihtiyaç duyduğumuz her an yanımızda olan, sonsuz fedakarlıkları ve sabırlarıyla hayatlarını çocuklarına adayan annelerimizin sağlıklı bir dünya oluşumunda en büyük payı vardır. toplum. Biz onların borcunu asla ödeyemeyiz. Annelik, hiçbir zorluk karşısında hiçbir karşılık beklemeden çocuklarına adanmış bir hayatın, hiçbir maddi değerle ölçülemeyen büyük bir fedakarlığın ve koşulsuz sevginin timsalidir. Bu duygu ve kanla dünyanın en kutsal görevini üstlenmiş, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan annelerimize rahmet, yaşayan annelerimize uzun ömürler diliyorum. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kigihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu